Březen 2010


Lady Gaga Telephone živě

8. března 2010 v 20:34 | Kuba |  Lady GaGa

Telephone oficiální premiéra

7. března 2010 v 9:14 | Kuba |  Lady GaGa

Tak oficiální premiéra telephone je ve čtvrtek 11.března. Premiéra bude na jednom televizním kanále a zároveň na ladygaga.com. A teď tady máme upoutávku :The Sims 3 Povolání snů - český trailer a obrázky

6. března 2010 v 10:14 | Kuba |  The Sims 3

Neoficiální obal od fanoušků :D


Lara Croft and the Guardian

6. března 2010 v 10:03 | Kuba |  Tomb Raider
Cristal Dinamics oznámil že vyvíjí novou Laru s českým názvem Lara Croft a Stážce pochodně. Hra bude dostupná v roce 2010 digitálně. Hra bude mít také multiplayer. Cristal Dinamicts také paracuje na druhém projektu a ten bude další díl série Tomb Raider. A tady atworek k Lara Croft and the Guardian


Co tomu říkáte???

Telephone odklad

6. března 2010 v 9:52
Z neznámích důvodů se odkládá klip Telephone. Má mít znovu premiéru na ladygaga.com ale není určeno kdy sledujte tedy novinky na ladygaga.com


Telephone

5. března 2010 v 20:02
Premiéra klipu Telephone bude v pondělí 8.března a proto jsem dávám jeho promo fotky. O novinkách o klipu budu informovat pak ho sem celý i dám. Atady jsou fotky :


The sims 3 nový dodatek!!!

5. března 2010 v 14:38
V poslední době ser o novém dodadku moc nemluvilo ale za to teď tady pro vás má nálož novinek a né jenom se Sims ale taky jsem ještě něco přidám o GAGA.
Už v červnu 2010 se můžete těšit na nový datadisk k The Sims 3! Povolání snů, tak se jmenuje nejnovější připravovaný dodatek ke hře. A jak už sám název napovídá, bude se na co těšit.


Vůbec poprvé se podíváme za Simíky do jejich práce a nejen to. Jejich povolání budeme moci přímo ovlivňovat! Když budou pracovat efektivně, rychle a kreativně, čeká je strmý postup. Nebo z nich můžete vytvořit líné a flegmatické pracovníky, kteří se budou v práci rádi ulívat. Budoucnost je ve vašich rukách a každý krok, který se Simem uděláte, ovlivní nejen jeho život, ale také osud celého městečka.

Chcete se stát městským architektem a přetvořit město k obrazu svému? Dostanete šanci změnit podobu a atmosféru města, vdechnete čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a Nákup.

Nebo máte sklony k záchraně lidských životů? Pak se rozhodněte pro hasiče, či doktora. I zde však můžete ovliňovat chování svého Simíka. Pokud je Sim zlomyslný určitě si nenechá ujít příležitost zkusit si pár experimentů na svých pacientech.

Stanete-li se hrdinným hasičem, budete bojovat s ohnivým živlem, nebo můžete se sekerou v ruce rozmlátít vše, co vám v domě oběti přijde pod ruku.

A co třeba zkusit řešit případy jako soukromé očko, které získává informace od svých zdrojů jemnými přesvědčovacími metodami, nebo je z nich dostává poněkud drsnějšími metodami ve stínu temné uličky?

Ale čekají na vás i další skvělá povolání. V The Sims 3 Povolání snů se Simíci mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, budou vynalézat geniální a potencionálně ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla. Z dalších povolání tu jsou třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující moderním stylem, anebo chodící živé katastrofy.