Červenec 2009

Harry Potter Relikvie smrti se rozdělí na dva filmy

24. července 2009 v 21:50 | Kuba |  Harry Potter a Relikvie smrti
David Yates si zrežíruje sedmý díl Pottera nadvakrát. Co na to autorka Harryho dobrodružství?
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>


Očekávané se stalo skutečností. Poslední dobrodružství Harryho Pottera bude rozděleno na dva filmy, které budou uvedeny do kin s půlročním odstupem. První díl uvidíme na plátnech v listopadu 2010, druhý pak v květnu 2011. Scénáře obou snímků budou svěřeny do rukou Stevea Klovese, který se tak stane autorem sedmi potterovských filmů (Fénixův řád napsal Michael Goldenberg) a režie se opět ujme David Yates, režisér Fénixůva řádu a právě natáčeného Prince dvojí krve.
J. K. Rowling proti rozdělení knižního příběhu do dvou filmů nic nenamítá a celý tvůrčí tým právě začíná řešit, ve kterém místě první část skončí. V poklidu po získání některého z viteálů? Ve chvíli, kdy budou životy hlavních hrdinů ohroženy? Přesné místo určitě časem vyplave na intenet, takže v tuhle chvíli můžeme maximálně spekulovat.
Otázky k diskuzi: Myslíte si, že je film vážně rozdělen, aby se mohlo odvyprávět víc děje nebo jen chtějí Warneři víc vydělat? A kde byste příběh rozdělili vy?

Tomb Raider 9!!!!!!!!!!! První foto

24. července 2009 v 20:08 | Kuba |  Tomb Raider
Ale přesto Ve včerejším zpravodajství jsme vás informovali o neoficiálním ohlášení nového Tomb Raidera, jehož děj má být zasazen do naprosto nových lokací. Dnešním dnem zveřejnila firma Crystal Dynamics oficiální koncepty ze hry s následnými pravdivými fakty! Vše nasvědčuje tomu, že Tomb Rider 9 bude prequelem. Bude se jednat o první dobrodružství mladé nezkušené Lary Croft, jež se ocitne v otevřeném světě temného Japonského ostrova, obývaného bizarními nestvůrami. Devátý Tomb Raider bude naprosto novou perspektivou pro dosavadní dobrodružnou sérii, při němž se místy i pořádně vyděsíme, tudíž očekáváme také špetku prvků hororového žánru.
Náhlá a nečekaná bouře zničí výzkumné plavidlo mladé Lary Croft, která následně ztroskotá na odlehlém japonském ostrově. Vše odkazuje na necivilizovanou a opuštěnou pustinu, ač hlavní aktérka nalezla několik orientačních značek, vyznačujících zřejmě cestu ostrovem. Neklidní pocit a stejně tak jako záhadné zvuky ze stínů, přesvědčí Laru, že na ostrově není sama. Vnitřní síla a vysoké odhodlání, dodá hlavní hrdince něžného pohlaví odvahu, postavit se temným ostrovním predátorům i hluboko v nitru prastaré hrobky. Zda obstojí bude záviset už je na vás.
Autoři Crystal Dynamics slibují temnou survival akci, jež nabídne nečekané otevřený svět. Nový díl nebude opět ošizen o řešení záhad nebo hledání tajných vchodů, za pomocí nových herních možností. Tvůrci nebrali na lehkou váhu ani prostředí tajemného ostrova, kde budeme moci čekat novinky, co by například dynamickou změnu počasí. Světový distributor Square-Enix ve spolupráci s Crystal Dynamics hodlá hru vydat pro Xbox 360, Playstation 3 a PC. Datum vydání je však stále zakopán v té nejhlubší hrobce.Ale přesto je tu mnoho otázek.jak jse bude jmenovat?, Kdy vyjde?? i víc to se dovíme až dýl.

Tak jsem tu !!

24. července 2009 v 20:05 | Kuba
Konec pozastavení, ale přes to jsem budu chodit málo kdy , protože nám blbne net.

POZASTAVENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. července 2009 v 11:57 | Kuba
Takže musím pozastavit blog na dobu neurčitou. Důvod? Pořád někam jezdím. Prosím SB nemažte si mě.